اخبار

اورژانس قزوین، خانواده گرفتار در کامیون واژگون شده را نجات داد

1397/9/17 شنبه

این حادثه، شش مصدوم داشت

تکنسین های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین، خانواده گرفتار در کامیون واژگون شده را نجات دادند. این حادثه، شش مصدوم داشت.

دکتر پیمان نامدار، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین در این رابطه اظهار کرد: روز 15 آذر 1397 ماموریتی مبنی بر واژگونی کامیون در اتوبان زنجان - قزوین (یک کیلومتر قبل از قره باغ) اعلام شد.

ایشان با بیان اینکه سه آمبولانس از اورژانس قزوین، یک آمبولانس هلال احمر و یک آمبولانس اورژانس زنجان به یاری مصدومان شتافتند؛ عنوان کرد: خانواده راننده کامیون که در ماشین حضور داشتند، به دلیل شدت حادثه، راه خروج نداشتند که نیروهای اورژانس و هلال احمر وارد عمل شدند.

به گفته دکتر نامدار، خانواده راننده کامیون پس از رهاسازی از کابین کامیون، توسط تکنسین های اورژانس تحت درمان قرار گرفتند و با آمبولانس ها به بیمارستان های تامین اجتماعی و شفا تاکستان منتقل شدند. وی افزود: پنج مصدوم حادثه در وضعیت مطلوب قرار دارند ولی یک مصدوم که دچار آسیب بیشتری شده بود، تحت نظارت ویژه قرار گرفته است.

دکتر نامدار در پایان از مردم خواست تا در زمان بارندگی، دقت بیشتری در رانندگی خود داشته باشند و در صورت مشاهده حادثه از تجمیع در محل خودداری کنند تا ارگان های امدادی با تسلط بیشتری به کار خود ادامه دهند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ