اخبار

مراکز آموزشی - درمانی قزوین در مسیر توسعه

1397/4/19 سه‌شنبه

در سفر یک روزه دکتر جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به قزوین، ایشان قول مساعدت هایی برای ساخت پروژه های درمانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین داد که آن ها را در مسیر توسعه قرار خواهد داد.

دکتر جان بابایی علت اصلی این بازدید سرزده را ارزیابی میزان پیشرفت پروژه های در دست اقدام دانشگاه علوم پزشکی قزوین عنوان کرد و گفت: با توجه به بهسازی فضاهای بیمارستانی در برنامه های طرح تحول نظام سلامت و توسعه بخش ها، بیمارستان های قزوین همچنان از نظر تعداد تخت از میانگین کشوری کمتر بوده که با ساخت پروژه های در دست، خصوصاً بیمارستان 700 تختخوابی، توسعه چشمگیری در این خصوص مشاهده خواهد شد.

در این بازدید، تعدادی از این پروژه ها از جمله مرکز رادیوتراپی مرکز آموزشی - درمانی ولایت، مرکز ترومای استان در مرکز آموزشی - درمانی شهید رجایی و بخش مراقبت ویژه دوم در مرکز آموزشی - درمانی بوعلی بازدید شد و قول مساعدت هایی برای تکمیل پروژه های مذکور و همچنین بهسازی فضای بخش اطفال مرکز آموزشی - درمانی قدس داده شد تا مردم استان از خدمات درمانی مناسب تری بهره مند شوند.

به گفته این مقام وزارتی، یکی از چالش های مهم مراکز آموزشی - درمانی قزوین، فرسودگی و قدیمی بودن ساختمان آنهاست که با در نظر گرفتن امکانات تخصصی مناسب این شهر، لازم است برای بهبود فضا و نوسازی آن، طبق استانداردهای جاری اقدام شود.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ