رویداد ها

رییس جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) بویین زهرا با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، معرفی شد

آیین قدردانی از خدمات چهار ساله دکتر ابوالفضل ابراهیمی بسابی، رییس سابق بیمارستان امیرالمومنین(ع) بویین زهرا با و معارفه دکتر محمود فرهادی در این سمت با حضور دکتر امیرمحمد کاظمی فر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دکتر آرش خوشنویس زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پزشکان، پرستاران، ماماها و کارکنان این مرکز درمانی، روز 14 مهر  98 برگزار شد.

در این برنامه، دکتر خوشنویس زاده، به دستاورد های بیمارستان در طی دوران ریاست دکتر ابراهیمی اشاره کرد و ضمن آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان، برای پیشبرد اهداف بیمارستان توسط دکتر فرهادی به کمک همکاران، آرزوی موفقیت کرد.

دکتر ابراهیمی هم در سخنانی کوتاه با بیان پیشرفت های بیمارستان در طی چهار سال اخیر، از یکایک همکاران در بخش های مختلف بیمارستان قدردانی کرد و از همگان خواست تا نهایت همکاری و مساعدت را با دکتر فرهادی در ادامه راه برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به هموطنان عزیز داشته باشند.

دکتر محمود فرهادی، سرپرست جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) نیز از حسن توجه و اعتماد معاون درمان دانشگاه نسبت به ایشان قدردانی کرده و اظهار امیدواری کرد که با مشارکت و همدلی همه همکاران، شاهد پیشرفت های چشمگیری در این حوزه خدمت رسان باشیم.

در پایان، دکتر امیرمحمد کاظمی فر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با جمع بندی سخنان مطرح شده در این نشست از زحمات دکتر ابراهیمی قدردانی کرد و برای دکتر فرهادی آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است، در این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه همکاران از خدمات دکتر ابوالفضل ابراهیمی تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر