رویداد ها

دیدار رئیس جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) بویین زهرا با امام جمعه

 روز 15 مهر 98 دکتر آرش خوشنویس زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین زهرا، با همراهی دکتر محمود فرهادی و دکتر ابوالفضل ابراهیمی بسابی، به ترتیب: رییس جدید و سابق بیمارستان امیرالمومنین(ع) بویین زهرا، صفری، مدیر داخلی بیمارستان و علی اکبر فلاح سیفی، مسؤول روابط عمومی شبکه با حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین رضوانی، امام جمعه بویین زهرا با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر خوشنویس زاده با ارائه گزارشی از وضعیت فعلی بیمارستان و مقایسه آن با سال های گذشته در خصوص پیشرفت ارائه خدمات درمانی و وضعیت فیزیکی، رییس جدید بیمارستان را معرفی کرد.

ایشان در بخشی از سخنان خود ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به هموطنان عزیز را حاصل مساعدت و همکاری بین بخشی دستگاه های اجرایی شهرستان دانست.

در این دیدار، دکتر ابراهیمی بسابی ضمن تشکر از تمامی افراد و دستگاه هایی که با حمایت های مادی و معنوی برای پیشرفت بیمارستان ایشان را یاری کردند، به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در زمان تصدی حدود هشت ساله ریاست بیمارستان پرداخت.

در ادامه، دکتر فرهادی، رییس جدید بیمارستان، این مسؤولیت را نعمتی از سوی خداوند برای خدمت به بندگان خدا دانست و از حُسن توجه و اعتماد مسؤولان ذی ربط نسبت به ایشان، قدردانی کرد و با تشکر از زحمات و خدمات دکتر ابراهیمی، اظهار امیدواری کرد که با مشارکت و همدلی همه همکاران و سایر ادارات شهرستان، کمبودها را پوشش داده و بیمارستان را به سطح بالاتری سوق دهیم.

در پایان، حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نیز از حضور متولیان سلامت شهرستان و زحمات آنان به ویژه دکتر ابراهیمی برای خدمت رسانی به مردم قدردانی کرد و با عرض تبریک به دکتر محمودی، برای ایشان از خداوند متعال توفیقات روز افزون را در سنگر جدید خدمت به مردم خواستار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر