رویداد ها

اعیاد شعبانیه در دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی قزوین برگزار شد

مراسم اعیاد شعبانیه و تجلیل از جانبازان دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی قزوین با حضور رئیس دانشکده، معاونان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشکده، روز 26 اسفند 99 در سالن اجتماعات دانشکده با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این برنامه، حجت السلام والمسلمین دکتر حسین حیدری، مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد: چهارم شعبان، سال روز ولادت حضرت عباس(ع) مظهر ایثار، از خودگذشتگی و ولایتمداری است.

وی با بیان اینکه جانبازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اسطوره ایمان و ایستادگی هستند، افزود: جانبازان با داشتن الگوهایی همچون حضرت عباس(ع)، دعوت ولیِ خویش را لبیک گفتند و مقتدرانه در برابر دشمنان این مرز و بوم، مقاومت کردند و با برخورداری از اعتقادی راستین، در دفاع از آرمان‌های اسلامی و انقلابی مجاهدت کردند.

دکتر رزاق محمودی، رئیس دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی نیز حضرت ابوالفضل(ع) را بزرگ جانباز تاریخ انسانیت صحنه کربلا و تجلیگاه ایثار و جانبازی عنوان کرد و با تجلیل از صبر و فداکاری جامعه معزز ایثارگری، گفت: باید نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود، فداکاری و ایثار کرده و در این راه، رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه ‌داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

دکتر محمودی تصریح کرد: جانبازان، دِین بزرگی بر گردن جامعه دارند و جمهوری اسلامی، مدیون دستاوردها و از جان گذشتگی های  این قشر معزز بوده و وظیفه جامعه در قبال این عزیزان، گرامی داشتن دستاوردهای آنان اس. وی ادامه داد که برای همه ایثارگران و جانبازان عزیزمان در این ایام سخت مواجهه با ویروس کرونا، از درگاه خداوند سبحان، آرزوی سلامتی و تندرستی داریم. 

در پایان مراسم، به رسم یادبود هدایایی به همراه لوح سپاس به جانبازان دانشکده تقدیم شد .               
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر