بازدید سرزده معاون درمان وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی قزوین

1397/4/13 چهارشنبه

دکتر قاسمِ جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به منظور ارزیابی خدمات درمانی حوزه سلامت و آشنایی با خدمات رسانان این عرصه، روز 13 تیر 1397 به صورت سرزده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی قزوین بازدید کرد.

این مقام مسؤول، ابتدا در ستاد دانشگاه علوم پزشکی قزوین با دکتر منوچهر مهرام، رئیس دانشگاه، نشست مشترکی برگزار کردند و در جریان آخرین وضعیت حوزه سلامت استان قزوین قرار گرفت.

در این نشست، دکتر بهرامی، مشاور اجرایی رئیس دانشگاه، دکتر یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر کاظمی فر، معاون درمان دانشگاه و مدیران درمان، روابط عمومی و اداره نظارت بر درمان نیز حضور داشتند.

مرکز آموزشی - درمانی ولایت قزوین، اولین مرکزی بود که معاون درمان وزیر بهداشت برای بازدید میدانی خود انتخاب کرد و از بخش های اورژانس، آندوسکوپی، شیمی درمانی و آزمایشگاه دیدن کرد.

مرکز در حال احداث رادیوتراپی نیز مورد بازدید ایشان قرار گرفت و دکتر جان بابایی، ضمن تمجید و تشکر از تسریع در ساخت این مرکز، برای تأمین دستگاه رادیوتراپی قول مساعد داد.

دکتر جان بابایی، سپس با حضور در مرکز آموزشی - درمانی قدس، از بخش های اورژانس ، اتاق عمل ، PICU و شیمی درمانی کودکان بازدید کرد. معاون درمان وزیر بهداشت سپس با حضور در مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی از بخش های اورژانس ، ICU ، بخش پنج و VIP  و پروژه ساختمان الحاقی مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی بازدید کرد و در خصوص کمک به تامین اعتبار تکمیل این پروژه قول مساعد داد.

بازدید از مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا و بخش های اورژانس ، جراحی قلب و آنژیوگرافی این مرکز برنامه بعدی معاون درمان وزیر بود .دکتر جان بابایی همچنین در این مرکز به پرسش های خبرنگار صدا و سیمای مرکز قزوین در خصوص وضعیت درمان استان و پروژه ای در حال ساخت این حوزه پاسخ داد.

معاون درمان وزیر در ادامه بازدید های خود با حضور در مرکز آموزشی درمانی کوثر از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد .سپس بنا به دعوت مدیر عامل کانون معلولان توانا در این کانون حضور یافت و با مدیران و کارکنان این کانون به گفتگو پرداخت .

اخرین برنامه سفر یک روزه دکتر جان بابایی به قزوین حضور در شرکت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فیروز و بازدید از بخش مختلف این شرکت بود .معاون درمان وزیر بعد از ظهر روز چهارشنبه  13 تیر ماه پس از یک برنامه بازدید فشرده اما پر ثمر قزوین را ترک کرد.

خبر در دست تکمیل است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر