پیام رئیس محترم دانشگاه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

1397/9/13 سه‌شنبه

دانشجویان گرانقدر

امیدهای آینده میهن

باسلام و احترام

 روزی که ایوان دانشگاه با خون سه تن از فرزندان این مرزو بوم، رنگ حماسه گرفت و برای ثبت در خاطره مبارزاتی خود، سرخی خون آنان را پذیرفت، چراغ هدایتی شد که امروز در فرصتی نو و با رویکردی جدید و در افق ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، همچنان علم ستیز با استکبار را بر دوش جوان دانشجو شاهد باشیم.

 اعتراض امروز دانشجویان به عملکرد مداخله گرانه آمریکای جنایتکار به عنوان نماد استکبار در جهان ، تداوم همان راه سرخی است که شهدای دانشگاه تهران، پیش روی آیندگان گشودند و امروز شاهد بیداری ملت‎های اسلامی به ویژه دانشجویان هستیم. بیداری اسلامی کنونی جهان اسلام و حرکت های آزاد اندیش مردم جهان نشانه‎ای از تاثیر حرکت‎های انقلابی و روشنگرانه دانشجویان عزیز در کنار سایر مدافعان و پاسداران اسلام ناب محمدی ( ص ) است.

اینجانب به عنوان عضوی از جامعه بزرگ دانشگاهی ، 16 آذر روز جاوید دانشجو را به دانشجویان عزیز، اعضای محترم هیات علمی و خانواده عظیم دانشگاهی کشور تبریک و تهنیت می گویم و انتظار دارم، فرزندان عزیزم در دانش افزایی و رفع نیاز های علمی کشور، بیش از پیش تلاش نمایند و از خداوند منان می خواهم؛ ما را در این راه سخت و دشوار مبارزه با طغیان یاری فرماید، زبان ما را برای روشنگری و سینه‎ ما را برای پذیرش آنچه حق است فراخ و توانمند فرماید.

دکتر منوچهر مهرام

رئیس دانشگاه

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر