آیین گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین و نام گذاری این سالن به نام این شهید بزرگوار

1398/10/19 پنجشنبه

به گفته فاطمه امامی، مسؤول روابط عمومی مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین مراسم یادبود شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور شایسته پرسنل مرکز بهداشت شهیدبلندیان شهرستان قزوین در محل سالن اجتماعات  این برگزار شد .

در این مراسم، دکتر علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین ضمن تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و امام شهدا خواستار ادامه راه شهید سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت برای مبارزه با استکبار جهانی شد.

وی  در ادامه با تاکید بر بیانات رهبری مبنی بر انتقام سخت در انتظار جنایتکاران، گفت: انتقام سخت در این حوزه خدمت به مردم در راه رضای خداست همانگونه که سردار سلیمانی با خلوص نیت این گام را برداشته بود.

این مقام مسؤول، شهادت سردار قاسم سلیمانی را افق جدیدی خواند و گفت: ما باید بتوانیم در شرایط سخت اقتصادی این مقاومت و ایستادگی  را در مسیر اهداف همه شهدا طی کنیم.

شأن سردار قاسم سلیمانی شأن مالک اشتر است

سرهنگ  کاظمی، مسؤول ناحیه بسج دانشجویی سپاه قزوین هم گفت: داغ، داغ سنگینی است که قلب همه مسلمین را فشرد و عظمت تشیع آن شهید بزرگوار در اهواز ، تهران، مشهد و کرمان سیلی محکمی به آمریکا بود که توسط مردم و سپاه به آمریکا زده شد و شأن این شهید شأن مالک اشتر برای رهبری و نظام و انقلاب بود.

وی در ادامه عنوان کرد ما دلخوشیم که دست سردار سلیمانی از گذشته بازتر شده  و آن دست قدرتمند انقلاب اسلامی و مردم است که اگر شعاع تهدید فراتر هم برود، ملت ایران با ایستادگی و مقاومت، همچنان در صحنه خواهند ماند و از اندیشه های امام و انقلاب دفاع خواهند کرد.

سرهنگ کاظمی، ملاک و معیار سردار سلیمانی را اشدالکفار در چشم دشمنان خواند و در ادامه گفت: رحمتش به مومنان بسیار وسیع بود که محبوب القلوب شد.

مداحی مادحین اهل بیت، و نامگذاری و پرده برداری از تابلو سالن اجتماعات این مرکز به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

این مراسم، روز 19 دی 98 در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان قزوین با حضور مدیریت و کارکنان این مرکز و محمد غلامی، مداح اهل بیت برگزار شد. 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر