پیام تبریک سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی قزوین به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1399 - 1400

1399/6/16 يكشنبه

اعضای محترم هیأت علمی

دانشجویان گرانقدر

خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی قزوین
 

با سلام و احترام

     امسال، متفاوت‌ترین شروع بهار دانش است. بهاری که پیام‌آور شکوه و عظمت طبیعت بی‌انتهای دانش و تولید علم پس از فصلی سرد در همه‌گیری کرونا و ایجاد فاصله ناخواسته میان دانشجویان و صاحبان دانش شد. تقارن میمون این آغاز پس از برگزاری مراسم و آیین‌های بزرگداشت شهادت والاترین درس آموز زندگانی بشریت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامیداشت آزادی و آزادی خواهی در کنار فداکاری شهدای مدافع سلامت، سال تحصیلی دیگرگونه‌ای را برای جامعه دانشگاهی به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی رقم می‌زند.

شروع محرمی آغاز سال تحصیلی و آمیختگی همیشگی آن با هفته دفاع مقدس، رسالت دانشگاهیان را به عنوان پیش تازان راه امید آفرین سعادت و سلامت دو چندان می‌کند و جامعه را برای تماشای درخت پربار ایده‌های نو، امیدواری می‌دهد.

اینجانب، آغاز سال تحصیلی 1399 ـ 1400 را به شما دانشگاهیان و پرچمداران نهضت تولید علم، جویندگان جدید دانش و پذیرفته شدگان امسال دانشگاه و خانواده‌های عزیز صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.از همه فرزندان خوش ذوق و پذیرفته شدگان جدید می‌خواهم در کنار قدرشناسی زحمات والدین و معلمان و دیگر زحمت کشان دوره دانش‌آموزی؛ همچنان با نگاه احترام آمیز به استادان، تنها و تنها به درس و کلاس خود بیاندیشند و هیچگاه از دانش‌افزایی و بهره‌گیری از دانش استادان غفلت نکنند و بدانند که آینده این مرز و بوم به توانایی علمی و آگاهی‌های همه جانبه آنان وابسته است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر