دکتر نامدار، سرپرست دانشگاه:

توان سیستم بهداشتی بسته به تجربه بهورزان است

1399/6/17 دوشنبه

دکتر پیمان نامدار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین به اتفاق دکتر جلال رحمانی، سرپرست معاونت بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان با هدف تجلیل از خدمات بهورزان به مناسبت روز بهورز  روز 16 شهریور 99 در خانه بهداشت حصار خروان حضور یافت و با اهدای لوح سپاس و هدیه از حمیدشیرمحمدی بهورز برگزیده قدردانی کرد.

سرپرست دانشگاه در دیدار با بهورزان خانه بهداشت حصار خروان ضمن تبریک 12 شهریور روز بهورز، علت تاخیر این دیدار را همزمانی روز بهورز با سفر معاونان وزیر به استان بیان کرد و افزود: گزارش های رسیده حکایت دارد که مردم از خدمات کادر بهداشتی به ویژه بهورزان راضی هستند و این انرژی مثبتی است که مردم به شما بهورزان می دهند و توان سیستم بهداشتی  نیز بسته به تجربه بهورزان است.

دکتر نامدار ادامه داد: در حوزه سلامت، بهورزی خط مقدم است و برای همین بهورز یک پکیج کامل پزشکی است و هنگامی که مردم گاه و بیگاه نیازمند خدمات سلامت هستند، فقط بهورز را می شناسند.

سرپرست دانشگاه در بخش دیگری از سخنانش برآوری نیازمندی های مردم را نعمت الهی دانست و افزود: این یک موهبت الهی است که خدا به بهورزان عنایت کرده است که در شرایط سخت و در دورترین مناطق به داد مردم برسند و خدمات رسانی کنند.

دکتر نامدار در پایان به موضوع همه گیری کرونا و نقش حساس بهورزان اشاره کرد و ادامه داد: در بحث کرونا یک وجهه خوب از بهورزان ارایه شد و نگاه از دست رفته برگشت و مردم به این باور رسیدند که باید قدر حوزه سلامت را بدانند و البته می دانند و همیشه قدردان زحمات شما هستند و ما خوشحالیم که علیرغم همه مشکلات سیستم خدمات رسانی و فعالیت خوب بهورزان ما برقرار بود و اگر سیستم خوب بهورزی نبود، آسیب ها بیشتر از این بود.

بهورزان خانه بهداشت حصار خروان نیز با قدردانی از حضور سرپرست دانشگاه به بیان مشکلات و تنگناهای کاری خود  از جمله فراهم آمدن زمینه ارتقای شغلی بهورزان پرداختند.

در این دیدار، مهندس صفر فیض الهی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان البرز، محمد نوروزی، جانشین مدیر روابط عمومی دانشگاه، خدیجه سادات حسینی، مسوول بهورزی استان و جواد منهجی کارشناس روابط عمومی حوزه معاونت بهداشتی سرپرست دانشگاه را همراهی می کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر