پیام دکتر نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به مناسبت روز معلم

1400/2/12 يكشنبه


اعضای محترم هیات علمی و اساتید ارجمند دانشگاه علوم پزشکی قزوین
با سلام‌ و احترام
روز گرامی داشت مقام معلم امسال با شب های پر فیض قدر و ضربت خوردن معلم بزرگ تاریخ مولای متقیان امام علی علیه السلام همزمان شده است .
معلم بی بدیلی که حیات پر برکتش و شهادت مظلومانه اش سراسر درس بزرگ زندگی است .
مردی آسمانی و بزرگ که به ما درس آزادگی، حلم و فروتنی آموخت و خود تجلی جاودانه دانش و معرفت و تقوا بود .
اینجانب با ادای احترام به همه معلمان بزرگ بشریت و اردات به مقام بلند مولای عشق و مهربانی و با پاسداشت مقام  معلم عزیز و متفکر  تاریخ معاصر ایران اسلامی شهید دکتر مرتضی مطهری به همه معلمان و اساتید گرانسنگ دانشگاه علوم پزشکی قزوین درودی خالصانه و خاضعانه را تقدیم می کنم و از همه شما عزیزان به خاطر پرورش همه جانبه ی خادمان با اخلاق سلامت مردم سپاسگزارم.
بی شک نقش شما عزیزان در دوران همه گیری بیماری کرونا نقشی بی بدیل و ارزشمند بوده و هست و در طول این مدت هم کادر بهداشت و درمان و هم مردم عزیز استان از دانش و پژوهش شما بزرگواران بهره برده اند .
امیدوارم سال های سال دانشجویان و دانش پژوهان عرصه سلامت بتوانند از وجود ارزشمند شما بهره ببرند و شما عزیزان در کمال سلامت و پویایی به تربیت نسل های مختلف برای خدمت به سلامت مردم بپردازید .
برایتان در این روزها و شب های عزیز  که از هزاران ماه بهتر است در سایه امام مهربانی ها و عنایات میزبان بزرگ این ماه آرزوی سربلندی و بهروزی دارم .
دکتر پیمان نامدار
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر