اخبار

آموزش، راه حل رفع بیشتر مشکلات اجتماعی است

1397/7/19 پنجشنبه

در اولین نشست مجمع سلامت شهرستان البرز؛  دکتر سید سعید اسکویی، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در مورد سلامت اجتماعی سخن گفت و افزود: در این مجمع باید در مورد مشکلات اجتماعی به بحث و بررسی بپردازیم. وی سپس به شاخص های بانک جهانی سلامت اشاره کرد و ضمن بیان برخی از مشکلات اجتماعی؛ آموزش را راه حل رفع بیشتر مشکلات اجتماعی دانست.

همه در زمینه سلامت سهم دارند

این مجمع با شعار استانی "تحرک بدنی، نوید بخش سلامت و نشاط" و با هدف جلب مشارکت همه نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور ارگان هاي دولتی،  نهادها و شرکت های خصوصی برگزار شد و در آن، مهندس گروسی فرماندار شهرستان البرز نیز ضمن تشکر از دکتر اسکویی بابت زحمات 20 ساله در دانشگاه علوم پزشکی قزوین، گفت: در عرصه سلامت، برای دریافت نتایج مثبت، نیازمند همدلی نهادهای خصوص و دولتی و همه شهروندان هستیم. وی در ادامه بیان کرد که همه اقشار جامعه، نهادها، سازمان ها و ارگان ها در زمینه سلامت سهم دارند.

در این نشست با اهدای لوح تقدیر از دکتر علی ذاکری، خیری که در ساخت مراکز خدمات جامع سلامت فعالیت دارد، تقدیر شد. نشست مذکور با حضور مدیر شبکه بهداشت – درمان، بخشدار بخش مرکزی و سایر روسای ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ