اخبار

اطلاعات حقوقی کارکنان مرکز آموزشی - درمانی کوثر قزوین، ارتقا یافت

1397/9/13 سه‌شنبه

سعید عمویی، مدیر مرکز آموزشی - درمانی کوثر قزوین گفت: با هماهنگی کارشناسان دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، نشست پرسش به سوالات حقوقی کارکنان این مرکز برگزار شد.  

وی عنوان کرد که در این نشست، کارکنان سؤال هایی درباره قوانین کار و تبصره های حقوقی مربوط به آن، حقوق شهروندی، بازنشستگی، تعرض به حقوق پرسنلی، احراز هویت بیماران و مسایل مربوط به مشاغل سخت و زیان آور را مطرح کرده و پاسخ آن ها را شنیدند.

نشست های آموزشی برای مددکاران

اکبر ناقلی، سرپرست دفتر حقوقی و مشاور حقوقی رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در پاسخ به مددکار اجتماعی مرکز با موضوع نداشتن اطلاعات کافی در خصوص مسایل حقوقی بیماران، اعلام کرد: می توان برای بالا بردن تعاملات و آگاهی های مددکاران بیمارستان ها، نشست های آموزشی مسایل حقوقی برگزار کرد.

این نشست به منظور افزایش توسعه تعامل دفتر حقوقی با واحدهای تابعه دانشگاه و برای بررسی مسائل و مشکلات حقوقی و ارائه راهکارهای مناسب و پیشگیرانه، روز 12 آذر 1397 در سالن اجتماعات مرکز آموزشی - درمانی کوثر برگزار شد و در بخش پرسش کارکنان، علی بابایی، کارشناس دفتر حقوقی دانشگاه هم پاسخگوی سؤال ها بود. در این بخش، کارکنان، به صورت عمومی و خصوصی، مسایل و سؤال های حقوقی خود را مطرح، و پاسخ دریافت کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ