اخبار

در دانشگاه علوم پزشکی قزوین کارسنجی برای تعیین نیروی انسانی طبق شاخص‌های علمی، مبنای کار قرار می گیرد

1398/7/17 چهارشنبه

دکتر محمدعلی معصومی فر، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نشست مدیران این معاونت، ضمن تاکید بر کاهش هزینه‌ها و برنامه‌ریزی لازم برای تعدیل نیروی انسانی با نگاه برون‌سپاری و اختیارات سازمان، به منظور ساماندهی وضعیت موجود، گفت: کارسنجی لازم برای تعیین نیروی انسانی در تمامی واحدها، به‌ویژه در این معاونت باید انجام شود و البته قابل استفاده، به استناد شاخص‌های علمی باشد.

ایشان با اشاره به اینکه یکی از وظایف عمده در مدیریت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، کارسنجی برای تعیین نیروی انسانی است، تصریح کرد: باید نگاه بخشی‌نگری و جزیره‌ای که به‌صورت یک فرهنگ شده است را با برگزاری کارگاه ها و دوره های  آموزشی، تبدیل به یک دید عام و صحیح کرد تا همه کارکنان، به اهداف دانشگاه، توجه بیشتری کنند.

در این نشست، دکتر سیدعلیرضا خونساری، جانشین معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، خواستار تشکیل کمیته‌های تخصصی در حوزه منابع انسانی برای برنامه‌ریزی لازم شد که باید با حضور معاونت‌های تخصصی اقدام شود.  

مهندس فرشید غیاثوند، مدیر امور رفاهی دانشگاه هم گزارشی در خصوص فعالیت های انجام شده و تشریح برنامه های آتی این حوزه پرداخت .

در این نشست، پورتال معاونت توسعه مورد بررسی قرار گرفت و بر مبنای این بررسی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مدیران خواست نسبت به ارائه مطالب علمی برای بارگذاری در پورتال اقدام کرده و به این موضوع، اهمیت بیشتری بدهند.  

 نشست مذکور، روز 14 مهر  1398 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شد و مدیران حوزه توسعه نیز دیدگاه های تخصصی خود را بیان کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ