اخبار

برقرای ارتباط صحیح میان کارکنان سازمان، سلامت سازمانی و اجتماعی را افزایش می دهد

1398/10/23 دوشنبه

صفیه احمدی زاده، کارشناس مسؤول واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین گفت: برقراری ارتباط صحیح میان کارکنان سازمان باعث تقویت روحیه، عملکرد بالاتر و از طرفی باعث کاهش فشار ناشی از کار، تَنش، مخالفت و مقاومت می‌گردد که در نهایت به افزایش سلامت سازمانی و اجتماعی منجر می شود .وی افزود که با شروع طرح تحول نظام سلامت از سال 1394، بخشی از برنامه به خودمراقبتی سازمانی اختصاص داده شده که به بررسی سلامت سازمان های دولتی و غیردولتی می پردازد.

این مقام مسؤول گفت: از شروع طرح تحول نظام سلامت تا پایان آذر 1398 در شهرستان قزوین، از 708 سازمان دولتی و غیردولتی، 264 برنامه عملیاتی سازمانی تدوین شده و بسیاری از مشکلات سازمان های دولتی و غیردولتی شهری و روستایی، شناسایی و سازمان ها برای رفع آنها اولویت بندی کرده اند.

وی بیان کرد که با اجرای این برنامه، تعداد زیادی از سازمان ها برنامه پیاده روی، تغذیه سالم، کنترل وزن و راهکارهای رسیدن به سلامتی را تجربه کردند و در برنامه خود قرار دادند.

این کارشناس در ادامه برنامه خودمراقبتی سازمانی، خبر داد که با دعوت از پنج نماینده از کارخانجات و کارگاه های خصوصی در مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، پس از توجیه، برنامه برای اجرا کلید خورد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ