اخبار

رییس مرکز بهداشت شهرستان قزوین:

روز خلق حماسه های ماندگار، با آرمان های امام تجدید بیعت می شود

1398/11/21 دوشنبه

روز 21 بهمن 1398 دکتر علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در مراسم جشن انقلاب، ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز در آستانه 22 بهمن، روز خلق حماسه‌های ماندگار است، 22 بهمنی که بعد از گام دوم انقلاب نخستین حرکت حماسی ملت ایران در راه دفاع از انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه باید مراسم روز 22 بهمن امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود، افزود: باید همه اقشار مختلف مردم از بازاری و فرهنگی گرفته تا جوانان و دانشجویان فردا با جدیت در صحنه مهم انقلاب حضور پیدا کرده و بار دیگر حمایت خود را از نظام به دنیا اعلام کنند

دکتر مهرعلیان، با دعوت از همه مردم برای خلق حماسه‌ای تاریخی در یوم ‌الله 22 بهمن تصریح کرد: امیدوارم فردا شاهد حضور پُررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن باشیم، زیرا حضور مردم پشتوانه قوی نظام جمهوری اسلامی است و دشمنان را از موفق نشدن نظام جمهوری اسلامی ناامید می‌کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به ضرورت مشارکت بالا در انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و گفت: امیدواریم همه با هم در روز دوم اسفند ماه امسال، شاهد برگزاری انتخابات باشکوه و با مشارکت بالا باشیم تا برگ زرین دیگری به افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود.

لزوم حضور حداکثری در رزمایش قدرت انقلاب

حجت الاسلام حسن شجاعی مهر، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) گفت: همه ما اقشار مختلف جامعه وظیفه داریم که روز 22 بهمن و در انتخابات پیش‌رو ،حضور حداکثری داشته باشیم و برای مشارکت بالا، همه احزاب و گروه‌های سیاسی با سلیقه‌های مختلف پای صندوق‌های رای بیاییم.

وی با بیان اینکه در تاریخ کشور ما فراز و نشیب‌های بسیاری وجود داشته است، افزود: در قبل از انقلاب در حوزه‌های مختلف نظامی، فرهنگی و سیاسی به کشورهای بیگانه وابستگی‌ داشتیم، اما خوشبختانه با پبروزی انقلاب اسلامی، این وابستگی‌ها قطع شد و ضمن ایجاد نور امید در دل مردم، در اکثر حوزه‌ها به خودکفایی رسیده ایم.

نماینده ولی فقیه تصریح کرد: دشمنان از همه ظرفیت‌ها و توانایی‌های خود برای ضربه‌رساندن به انقلاب استفاده کرده اند، اما مردم و نظام جمهوری اسلامی در برابر زیاده‌خواهی‌های آنان مقاومت کرده اند و تحریم‌ها زمینه‌ساز پیشرفت‌های بزرگ برای ملت ایران شده است.

در پایان این برنامه، از علی ملکی و صفر کشاورز، دو تن از بازنشستگان مرکز به پاس 30 سال خدمت ارزنده در حوزه بهداشت قدردانی شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ