اخبار

در دانشگاه علوم پزشکی قزوین

از تلاشگران عرصه اطلاع رسانی سلامت، تجلیل شد

1399/2/31 چهارشنبه

روز 30 اردیبهشت 1399، سالن اجتماعات ساختمان شماره یک ستاد دانشگاه علوم پزشکی قزوین، میزبان تلاشگران عرصه اطلاع رسانی در حوزه سلامت بود.

این برنامه، با حضور دکتر پیمان نامدار، سرپرست دانشگاه؛ دکتر محمدعلی معصومی فر، معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران ستادی دانشگاه و همچنین و واحدهای تابعه، به مناسبت 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و آغاز هفته روابط عمومی، البته با رعایت دستورالعمل پیشگیری از بیماری کرونا برگزار شد.

در این برنامه از کارشناسان روابط عمومی های واحدها که در سال 1398 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه های مختلف کاری روابط عمومی شده بودند و کارشناسان روابط عمومی در ستاد، با تقدیم لوح سپاس با امضای سرپرست دانشگاه، و با اهدای هدیه، قدردانی ویژه شد. همچنین از افرادی که در طول این مدت، با روابط عمومی دانشگاه، همکاری داشته اند و دیگر کارشناسان روابط عمومی های واحدها، با تقدیم لوح سپاس با امضای مدیر روابط عمومی دانشگاه و با اهدای هدیه، قدردانی شد.

برترین های روابط عمومی در سال 1398:

تهیه و ارسال خبر:

  • رتبه یکم تا سوم: مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، معاونت بهداشتی و معاونت درمان.   
  • واحدهای فعال: دفتر ریاست، معاونت های غذا و دارو، توسعه مدیریت و منابع، شبکه های بهداشت و درمان بویین زهرا، البرز، آوج و تاکستان و مرکز آموزشی و درمانی بوعلی سینا  

تعامل با رسانه ها:

  • رتبه یکم تا سوم: معاونت بهداشتی، معاونت درمان. و مرکز آموزشی و درمانی قدس.     

فعالیت در فضای مجازی:

  • رتبه یکم تا سوم: شبکه بهداشت و درمان البرز، مرکز آموزشی و درمانی بوعلی سینا و مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی(اورژانس).   

فعالیت درون سازمانی:

  • رتبه یکم تا سوم: مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی، مرکز آموزشی و درمانی کوثر و معاونت تحقیقات و فناوری

یادآور می شود که در این برنامه، از کارشناسان روابط عمومی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه؛ معاونت های آموزشی و دانشجویی و فرهنگی، دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت و پیراپزشکی؛ مراکز آموزشی و درمانی 22 بهمن و ولایت؛ شبکه های بهداشت و درمان آبیک و  آوج و بیمارستان های شفا و امیرالمومنین (ع) نیز تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ