اخبار

ابراز رضایت مراجعین کلینیک ویژه شهر آوج از خدمات این مرکز تخصصی پزشکی

1400/3/12 چهارشنبه

مراجعه کنندگان کلینیک ویژه تخصصصی شهرستان آوج، رضایت خود را از عملکرد این واحد درمانی تخصصی به فریدون شعبانی، مدیر کلینیک های ویژه دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کردند.

عباس کمالی، رابط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آوج با اعلام این خبر، اضافه کرد: این بازدید، روز 10 خرداد 1400 انجام شد و مراجعه کنندگان کلینیک ویژه تخصصصی شهرستان آوج، ضمن ابراز رضایت از خدمات ارائه شده در کلینیک ویژه و برخورد مناسب کارکنان این مرکز تاکید کردند، همزمان با شروع به کار این کلینیک تخصصی، نیاز کمتری برای حضور در شهرستان های همجوار برای بهره مندی از خدمات تخصصی پزشکی دارند که همین امر صرفه جویی در زمان و هزینه های اقتصادی را برای آنان به همراه داشته است.

در این بازدید، ابوذر رئیسوندی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آوج، علیرضا نصیری، کارشناس نرم افزار بیمارستانی دانشگاه و سید مهدی حسینی، کارشناس سمعی و بصری روابط عمومی دانشگاه نیز حضور داشتند و به مشکلات پذیرش و سونوگرافی کلینیک ویژه نیز رسیدگی شد.

همچنین در نشستی که در پایان این بازدید برای هماهنگی بیشتر برگزار شد، شعبانی برای حضور ماهانه متخصص مغز و اعصاب و روانپزشک در کلینیک ویژه، قول مساعدت داد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ