• time : 00:00
  • Date : Tue Nov 30, 2021
  • news code : 7008
به مناسبت هفته بسیج
نشست روشنگری و بصیرت افزایی، در مركز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین برگزار شد

دکتر علیرضا مهرعلیان، رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در نشست بصیرتی روشنگری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با اشاره به اینکه بیش از 30 سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و در این مدت انقلاب با فراز و نشیب و تجربه‌های باارزشی همراه بوده است، گفت: یکی از این تجربه‌های موفق و ارزشمند، شکل‌گیری بسیج بود که با سربلندی به دوران تثبیت خود رسیده است.

دکتر مهرعلیان گفت: بسیج، اکنون به عنوان نهاد نظامی شناخته نمی‌شود، بلکه بسیج یک تفکر و یک روش مدیریت است که در این برهه از زمان، باید از آن به عنوان الگویی برای اجرای اقتصاد مقاومتی و جهادی، توجهی خاص داشت.

پاسدار بسیجی، کوچک خانی هم بیان کرد: بدون شك بسیجان در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب دفاع جانانه ای در برابر متجاوزان در طول دوران دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند و پس از آن با حضور در عرصه های مختلف از جمله بحران ها  كمك حال مردم میهن اسلامی بوده اند.

وی گفت: دشمنان به این نتیجه رسیده اند که با نبرد نمی تواند بر انقلاب چیره شوند و برای همین سعی می کنند با دسترسی به اهداف راهبردی به اهداف پلید خود برسند.

در پایان این نشست، از فرماندهان بسیجی مرکز بهداشت شهرستان قزوین قدردانی شد. دکتر کلهر، رئیس اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، مشایخ ، مدیر حراست و مشاور رئیس دانشگاه، سرهنگ سیاهکالی مرادی، فرمانده بسیج اداری شهید رجایی و اعضای بسیج اداری و جمعی از کارکنان مرکز بهداشت شهرستان قزوین در این نشست حضور داشتند.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.0.15.0
    V6.0.15.0