• time : 00:00
  • Date : Fri Nov 19, 2021
پیام تبریك دكتر دیدبان سرپرست دانشگاه علوم پزشكی قزوین به مناسبت آغاز هفته بسیج

 بسم الله الرحمن الرحیم 
بسیج یادگار اندیشمندانه امام خمینی ( ره) و تجلی همگرایی مردمی برای پیشبرد اهداف بلند انقلاب اسلامی است ‌.
نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس و دوران پس از جنگ در میدان های سازندگی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی نقشی ارزنده و اثر گذار بوده است .
ولایتمداری ، بصیرت و هوشمندی ،  از این نیروی مردمی بزرگ ، سازمانی توانمند و آگاه ساخته است که در بزنگاه های تاریخی کشورمان به شایستگی نقش آفرینی می کنند. 
حضور داوطلبانه و امیدبخش بسیج در کمک به آسیب دیدگان حوادث طبیعی ،نقش آفرینی بی نظیر در خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب و تلاش عاشقانه ی بسیجیان در اردوهای جهادی در مناطق محروم و دورافتاده تنها  گوشه ای از حضور غرور آفرین نیروهای بسیج مردمی است .
در دوران بحران همه گیر کرونا بسیجیان عزیز در قالب طرح شهید بزرگوار قاسم سلیمانی برای رهگیری ، مراقبت و حمایت از بیماران حماسه آفریدند و بی شک اگر کوشش صادقانه این عزیزان نبود شاید از موج های سهمگین کرونا با آسیب بیشتری عبور می کردیم. 
اینجانب به عنوان عضو کوچکی از این ارتش مردمی بزرگ هفته بسیج را به همه دلاورمردان بسیجی تبریک می گویم و امیدوارم همه ما بتوانیم تحت هدایت های رهبر فرزانه انقلاب گامی در جهت نیل به اهداف بلند انقلاب اسلامی و خدمت به مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی برداریم .

دکتر عبداله دیدبان 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.0.15.0
    V6.0.15.0