• time : 17:5:7
  • Date : Sun Nov 21, 2021
طاهرخانی رییس ستاد بازسازی عتبات استان :
كار دانشگاه در واكسینه كردن اعضا موكب های اربعین حسینی بسیار ارزشمند بود

سرهنگ طاهرخانی رییس ستاد بازسازی عتبات استان در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین و فرماندهان پایگاه های بسیج این دانشگاه گفت : کار دانشگاه علوم پزشکی در واکسینه کردن ۱۰۰۰ نفر از موکب داران اربعین و انجام تست رایگان کرونا برای اعضای موکب ها ستودنی و با ارزش بود من از همه مدیران و کارکنان دانشگاه تشکر می کنم. 
طاهرخانی که بعد از ظهر روز یکشنبه ۳۰ آبان و در دومین روز از هفته بسیج به دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین رفته بود در جمع فرماندهان پایگاه های بسیج این دانشگاه ضمن تبریک انتصاب سرپرست دانشگاه و هفته بسیج گفت : بسیج یادگار امام راحل و شهداست و امانتی در دست ماست که باید این امانت گرانبها را به نسل بعدی منتقل کنیم .
طاهرخانی با نقل خاطره هایی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افزود بازسازی عتبات یادگار شهید سلیمانی است .
رئیس ستاد بازسازی عتبات استان در بخش دیگری از سخنان خود  تدفین شهدای گمنام  در دانشگاه را یک اتفاق بزرگ و به یادماندنی دانست .
طاهرخانی در پایان از زحمات و خدمات همه مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی قزوین به خاطر تلاش در جهت حفظ و ارتقا سلامت مردم به ویژه در دوران بحرانی اپیدمی کرونا تقدیر و تشکر کرد .
در این نشست همچنین سرهنگ مرادی فرمانده حوزه بسیج شهید رجایی دانشگاه ضمن تبریک هفته بسیج گزارشی از فعالیت پایگاه های بسیج دانشگاه ارایه داد.
مرادی گفت : در دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۲۱۰۰ بسیجی فعال و ۴۴۰ بسیجی عادی فعالیت می کنند .
به گفته مرادی این نیروها در انجام فعالیت های علمی ، فرهنگی، سیاسی و مذهبی مشارکت دارند و از ابتدای بحران کرونا ۳۰۰۰ بسته معیشتی توسط حوزه بسیج شهید رجایی برای مردم محروم محلات تهیه و اهدا شده و در تهیه چندین دست جهیزیه برای زوج های بی بضاعت کمک شده است .
در ابتدای این نشست دکتر دیدبان ضمن تبریک هفته بسیج از همکاری بسیجیان با حوزه سلامت در انجام ماموریت های خطیر این حوزه تقدیر و تشکر کرد .
در پایان فرماندهان پایگاه های بسیج دانشگاه گزارشی از فعالیت پایگاه خود ارائه دادند .
در انتهای این نشست تربت پاک مزار سیدالشهدا ( ع) و نگین ساخته شده از سنگ مزار آن حضرت توسط طاهرخانی رییس ستاد عتبات استان به دکتر دیدبان سرپرست دانشگاه اهدا شد .

Average :  1.00 |  Submitted :  1

Tags

    6.0.9.0
    V6.0.9.0