عنوان خدمت :معرفی اعضای هیات علمی دانشگاه ها به بانک های عامل جهت دریافت وام مسکن
شناسه خدمت:(۱۳۰۱۱۰۲۹۱۰۰)
 (مشاهده فرم شناسه خدمت)


نوع خدمت : خدمت به شهروندان (G2C)

شرح خدمت : امور رفاهی عبارت است از مجموعه عملیاتی که باعث حل مشکلات کارکنان شده و نیازهای داخل و خارج سازمانی آنها (اعم از نیازهای مادی و معنوی و روانی) را حتی‌المقدور مرتفع می‌سازد و آنها را از نظر جسمانی و روانی سالم نگاه می‌دارد. بدین ترتیب، سازمان‌های مختلف نسبت به احتیاجاتی که کارکنان دارند در حد توان خود برنامه‌های رفاهی مختلفی را اجرا می‌کنند .

رفاه کارکنان از جایگاه خاصی در فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی قزوین برخوردار می باشد. مسلما با ایجاد رفاه نسبی و رضایت کارکنان، انگیزه آنان برای ارایه خدمات بیشتر و با کیفیت که اثرات آن زمینه ساز فعالیت‌های دانشگاه می باشد، بیشتر می شود و می‌توان با مدیریتی صحیح با استفاده از منابع دانشگاه، کمک کارکنان و سایر منابع خارج دانشگاه، رفاه کارکنان را به نقطه مطلوب در مدت کوتاهی رساند و با ارایه خدمات مشاوره‌ای،آموزشی و ظرفیت سازی، سیاحتی زیارتی، تهیه لوازم مورد نیاز کارکنان، گسترش فضاهای ورزشی، وام‌های مختلف و خدمات درمانی نسبت به افزایش سطح رفاه کارکنان اقدام نمود.

جهت رفاه حال همکاران که نیاز به دریافت وام های بانک رفاه دارند اعتباری از سوی صندوق رفاه وزارت بهداشت جهت ارائه به همکاران  وام تخصیص گرفته است. همکاران  متقاضی وام  باید در مهلت مقرر در پورتال صندوق رفاه اقدام به ثبت نام کنند. دریافت کنندگان خدمت این اداره همکاران  دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعم از قراردادی،شرکتی، رسمی، هیات علمی و... ) می باشند. دستورالعمل کلیه وامها  از طریق اتوماسیون اعلام می گردد .
 اعطای وام تا سقف 250 میلیون تومان به اعضای هئیت علمی دانشگاه، پس ازمکاتبه و تأمین اعتبار وزراتخانه و با نامه و دستور رئیس دانشگاه صورت می پذیرد.
 انجام خدمت به صورت الکترونیکی نمی باشد اما مکاتبات از طریق اتواسیون صورت می گیرد و نیاز به حضور هیئت علمی نمی باشدو مدارک خاصی نمی خواهد و تماس تلفنی کافی می باشد.
رسید زمان دار خدمت : بصورت تلفنی به ارباب رجوع اعلام می گردد

مسئول ارائه خدمت : 
گلستان علی آقایی(کارگزین اعضای هیات علمی )
شماره تماس : 33336001  الی 5 داخلی 2070
آدرس : قزوین - خیابان نواب شمالی - کوچه شهید سلمانی - مجنتمع ادارات - ساختمان شماره یک ستاد دانشگاه علوم پزشکی قزوین

مدارک مورد نیاز: قوانین و مقررات خدمت: 


تصوير صفحه اول و دوم شناسنامه وام گیرنده  ، کپی شناسنامه و کارت ملی ، كپي كارت ملي ، معرفی نامه از مدیریت رفاهی دانشگاه، فیش حقوقی 

 مدت زمان انجام خدمت: پس از اعلام اعتبار از طرف صندوق رفاه برای کلیه وامها از طریق اتوماسیون اداری اطلاع رسانی می شود که وامهای مورد تقاضا را در زمان تعیین شده با مراجعه به پورتال معاونت توسعه – سامانه رفاهی ثبت نام نمایند و مدارک مورد نیاز نیز در سایت قرارداده میشود.
 ساعات ارائه خدمت: دربازه زمانی تعیین شده که اطلاع رسانی می شود همه روز در ساعات اداری

 هزینه ارائه خدمت(ریال): ندارد

نمودار گردش کار: دریافت نمودار


نحوه دسترسی به خدمت :

 


درخواست خدمت: حضوری – الکترونیکی

ارائه خدمت: حضوری – الکترونیکی

آدرس الکترونیکی خدمت: refahi.qums.ac.ir

        


6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0