• ساعت : ۱۲:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ 
اجتماعی شدن سلامت از برنامه های محوری نظام سلامت است

دکتر علیرضا مهرعلیان، رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین،  با حضور در محل شهرداری معلم کلایه،  ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شورای اسلامی و شهرداری این منطقه در پیگیری مسائل مربوط به حوزه سلامت اظهار داشت: سلامت امری همگانی بوده و شعار اجتماعی شدن سلامت از برنامه های محوری نظام سلامت است.

وی عنوان کرد: ارائه خدمات سلامت در مناطق کمتر برخوردار از اهداف اساسی طرح تحول سلامت است که خوشبختانه با اجرای این طرح در چند سال اخیر شاهد تحول شگرفی در سیمای سلامت منطقه بوده ایم.

رئیس حوزه سلامت شهرستان قزوین   در این نشست برخی از مشکلات معلم کلایه را مورد بحث و بررسی قرار داد و راهکارهایی جهت ارتقاء خدمات بهداشتی  و درمانی با همکاری شوراها را ارائه نمود.

تعیین تکلیف ساختمان در حال ساخت معلم کلایه ، تامین آمبولانس، کمبود نیروی انسانی، همکاری های بین بخشی با حوزه سلامت از موارد مطرح شده در این نشست بود.

در این نشست که روز ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ در محل شهرداری معلم کلایه برگزار شد، اعضای شورای اسلامی و شهرداری شهر معلم کلایه، دکتر محمد هواش و دکتر احمدی رئیس و مدیر  مرکز خدمات جامع سلامت معلم کلایه ،زهیر درگاهپور، مدیر حراست ، فرمانی، مدیر امور عمومی و مهندس امامی کارشناس واحد گسترش  مرکز بهداشت نیز حضور داشتند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0