• ساعت : ۱۳:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ 
نشست صمیمی مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان تاكستان با نماینده مجلس

دکتر حسن رحمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان، با مهندس رجب رحمانی، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

در این رابطه، دکتر رحمانی بیان کرد: این نشست به منظور طرح مشکلات، تبادل نظر و گزارش برخی موارد انجام شد، که ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های انجام شده، مشکلات بیمارستان شفا و شبکه، توسعه بیمارستان شفا از 96 به 196 تخت، پیشرفت فیزیکی پروژه در حال ساخت «اِم آر آی»  مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر رحمانی اذعان کرد: سرعت دادن به جانمایی مکان مناسب برای احداث شبکه بهداشت و درمان، توسط دستگاه های مربوطه و لزوم انتقال آن به مکان دیگر به منظور سرعت دادن به توسعه بیمارستان شفا، از مصوبات سفر هیأت دولت به استان، یکی از موضوعات مهم طرح شده در این نشست بود.

 

قول مساعد برای رفع مشکلات

این نشست، روز 21 شهریور 1401 در دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان تاکستان انجام گرفت و مهندس رحمانی، نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی، در زمینه پیگیری مشکلات موجود، مانند: تامین اعتبار و زمین برای ساخت شبکه و رایزنی در مورد تامین اعتبار برای مسایل ذکر شده و همچنین نهایت تلاش برای پیگیری حل مشکلات بهداشت و درمان شهرستان، قول مساعد داد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0