• ساعت : ۱۱:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ 
مهندس یداله تراكمیه، مسؤول حراست شبكه بهداشت و درمان شهرستان آوج شد

با حضور مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مهندس یداله تراکمیه، به‌عنوان مسؤول حراست شبکه بهداشت و درمان آوج معرفی شد. همچنین از محمد احمدی، مسؤول سابق حراست شبکه قدردانی شد.

این برنامه، روز 30 اردیبهشت 1402 برگزار شد و طاهر مشایخ، مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی قزوین، ضمن ارزشمند شمردن خدمات کارکنان حوزه سلامت آوج در خدمت رسانی به مناطق کمتر برخوردار، حفظ و حراست از سرمایه‌های انسانی سازمان را از مهم‌ترین اهداف حوزه حراست دانست و ابراز امیدواری کرد که این تجربه ارزشمند به نسل جوان انتقال پیدا کند.

در بخش دیگری از این مراسم، مشایخ بعد از شنیدن نظرات و درخواست‌های کارکنان ستاد شبکه بهداشت و درمان آوج، قول مساعدت و پیگیری درخواست‌های آنان را داد.

در ابتدای این مراسم، ابوذر رئیسوندی، مدیر شبکه بهداشت و درمان آوج، از زحمات و تلاش‌های مسؤول سابق حراست حوزه سلامت این شهرستان قدردانی کرد و برای مسؤول جدید نیز آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف سازمانی کرد.

شایان ذکر است، در این برنامه، حسین شاه‌محمدی و مهدی یاحقی، از کارشناسان حراست دانشگاه علوم پزشکی قزوین هم حضور داشتند و در پایان برنامه، با اهدای لوح سپاس از زحمات محمد احمدی، مسؤول سابق حراست حوزه سلامت آوج تجلیل شد. همچنین، ابلاغ مسؤولیت حراست شبکه، به مهندس یداله تراکمیه تقدیم شد.

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0