• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۰۰۱۲
لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی و تداوم نظارت دقیق است
رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی و تداوم نظارت دقیق است

رییس جمهور تاکید کرد: با توجه به کاهش چشمگیر شمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا، لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تداوم نظارت‌ها است.

به گزارش وبدا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رییسی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به موضوع درخواست برگزاری مسابقات ورزشی و برپایی نمایشگاه‌ ها، تاکید کرد: مسابقات ورزشی و برپایی نمایشگاه‌ ها باید با رعایت دقیق و جدی شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی و با حضور محدود علاقه‌ مندان همراه باشد و در این زمینه وزارتخانه‌ های مسئول موظفند با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر لازم را در این زمینه به کار گیرند.

رییس جمهور بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی در حمل و نقل عمومی تاکید و اظهار کرد: صیانت از سلامتی مردم در حمل و نقل عمومی به ویژه در مترو و هواپیما اهمیت مضاعفی دارد و برنامه‌ ریزی‌های دستگاه ‌های متولی در این زمینه به گونه ‌ای باشد که مردم آسیب نبینند.

آیت ‌الله رییسی ‌ضمن قدردانی از همراهی مردم و تلاش همه دست اندرکاران خصوصا بخش بهداشت و درمان گفت: حفظ و بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود نیازمند رعایت همه شیوه‌ نامه‌های بهداشتی در کنار نظارت دقیق توسط دستگاه‌ های مربوطه است.

دکتر رییسی همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع به مردم در این زمینه تاکید کرده و گفت: اطلاع رسانی در زمینه مسائل مربوط به کرونا فقط از طریق سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا باید انجام شود و کسی نباید به عنوان عضو ستاد ملی و یا متخصص در رسانه ملی با طرح نظرات شخصی، موجب تشویش در جامعه شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0