• ساعت : ۱۳:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ 
در نشست شورای پژوهش دانشگاه مطرح شد
ارتقای بیشتر شاخص های پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشكی قزوین در اولویت كار قرار می گیرد

در نشست شورای پژوهش دانشگاه که به مناسبت هفته پژوهش در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد دکتر عبداله دیدبان رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن تشکر از ارتقای شاخصهای پژوهشی دانشگاه گفت موفقیت‌های حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه انتظار و مسئولیت ما را در این حوزه بیشتر کرده و  ما باید تلاش کنیم تا در آینده شاهد رشد شاخصها و رتبه دانشگاه در این حوزه باشیم.
پیش از آن دکتر سید مهدی میرهاشمی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت در ارزشیابی سال ۱۴۰۰ برای اولین بار توانستیم رتبه اول را در چهار محور تولید و ترجمان دانش، زیرساخت تحقیقات و فناوری، تولید فناوری و اثرگذاری پژوهش و با ۹۶ شاخص در بین دانشگاه­های کلان منطقه شش کشوری کسب نماییم و در بین ۶۸ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور در رتبه ۲۱ قرار بگیریم. وی افزود در محور تولید و ترجمان دانش، رشد ۱۲ رتبه ای داشتیم و در شاخص اخلاق در پژوهش با کسب امتیاز کامل رتبه اول را دریافت کردیم. 
دکتر میرهاشمی تاکید کرد با تلاش مستمر خواهیم توانست شاهد رشد بیشتر شاخصهای دانشگاه در سال آینده در سطح کشور باشیم.
در این نشست معاونان بهداشت،درمان و روسای مراکز پژوهشی به بیان مختصری از دستاوردهای خود در مدت یک سال اخیر پرداختند و در پایان با اهدای لوح تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه تقدیر شد.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0